Kombi Bakımı

Kombi bakımı uzman kişilerce yapılmalıdır.

Kombi bakımı yılda en az bir defa, tercihen sonbaharda ya da yaz aylarının başında yapılmalıdır.

Periyodik bakım sırasında kombinizin ve tesisatınızın test cihazlarıyla kontrolleri sağlanmalı, mekanik ve elektronik aksamları kontrol edilmelidir. Ancak öncesinde cihaz çalıştırılmalı ve genel gözlem yapılarak çalışmada bir sorun olup olmadığı anlaşılmalıdır.

Kombi bakımında elektronik aksamlar ve mekanik parçalar kontrol edilmelidir.

Sızdırmazlık kontrolü, tozlanma kontrolü yapılmalı, yanma odası brülörü, elektrik ve elektronik aksamların genel durumunun ve bağlantıların kontrolü yapılmalı, fan, genleşme tankı, basınç seviyesi, dönüş hattı, filtreler, sensörler, vanalar kontrol edilmelidir.

  • Kombi bakımı gerekli mi?
  • Ne kadar zamanda bir yapılmalı?
  • Nasıl yapılmalı?
  • Maliyeti ne kadar?

Tüm bu sorularınız ve 7/24 Servis talepleriniz için hemen bizi arayın

(0216) 305 88 63

ya da iletişim sayfasını kullanarak bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Her yıl düzenli olarak kombi servisi hizmeti alan ve bizi arkadaşlarına ve ailelerine tavsiye etmekten mutluluk duyan büyük bir müşteri kitlesi oluşturduk.

Kombinizi düzenli olarak servisimize kontrol ettirmek iyi bir fikirdir. Bu, küçük sorunların önemli hasara neden olmasını önlemeye yardımcı olabilir ve kazanınızın olabildiğince verimli çalışmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Bir servis sırasında bir mühendis genellikle aşağıdaki gibi kontrolleri gerçekleştirir;

  • Korozyon veya sızıntı olmadığından emin olur.
  • Gaz ve su basıncını gerektiği gibi kontrol eder.
  • Kombinizin ve tüm kontrollerinin düzgün çalıştığından emin olur ve tüm testleri uygular.
  • Mühendis, ayrıca, baca ve havalandırmanın uygun şekilde çalıştığını ve tüm yasal yönergeleri karşıladığını da kontrol edecektir. Bu, öldürücü olabilen karbonmonoksit emisyonları kötü havalandırmadan kaynaklanabileceği için son derece önemlidir.

Kombi servisinizi 200 TL+KDV’den başlayan fiyatlarla rezerve etmek için şimdi bizimle iletişime geçin.


Demirdöküm Kombi Servisi, ECA Kombi Servisi, Buderus Kombi Servisi, Vaillant Kombi Servisi, Ariston Kombi Servisi, Viessmann Kombi Servisi, Baymak Kombi Servisi, Alarko Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi, Kartal Kombi Servisi, Maltepe Kombi Servisi, Pendik Kombi Servisi, Sancaktepe Kombi Servisi, Sultanbeyli Kombi Servisi, Tuzla Kombi Servisi, Gebze Kombi Servisi

Kombi tamiri, anakart tamiri, bakım, tesisat, proje, petek / radyatör bakım