Kombi Tamiri

Kombi Servisi - Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Günümüzün en çevreci, ekonomik ve temiz yakıtı olan doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber artan kombi kullanımında kombi tamiri hizmeti de önem kazanmıştır.

Kombi tamiri ile ilgili olarak güvenliğin ön planda olduğu bu cihaz ve tesisatlara uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir.

Kombi tamiri bakım servis talebinizle birlikte, arızanıza yerinde müdahale edilecek ve gerekli kontroller yapılarak arıza tespit edilecektir.

Teknik ekibimiz, genel arızalar için gerekli bütün teknik ekipmanla birlikte adresinize gelir. Gerekli önlemleri alınır ve ekibimiz arızanızı yerinde çözmek için gereken bütün işlemleri yapacaktır.

Kombi Tamiri - Yedek Parçalar


Tespit edilen arızalar ve varsa değişmesi gereken parçalar hakkında size detaylı bilgi verilir ve onayınız alınır.

Kombi Servisi - Tamir ve Bakım Hizmetleri


Bütün sorunların giderilmesi sonrasında gerekli kontroller ve önlemler alındıktan sonra cihazınız test edilir ve çalışır durumda teslim edilir.

Yerinde onarımın mümkün olmadığı durumlarda cihazımız teknik servisimize getirilecektir.  Cihazınızı takip edebilmeniz için size gerekli servis formları ve iletişim bilgileri verilecek, süreç detaylı olarak anlatılacaktır.

Süreçler

Kombiservis216 uzman ekibi kombinizin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar ve tüm contaları, tüm aksamları kontrol eder.

Emisyonları test ederek, kombinin karbonmonoksit toksinleri üreten risklerini azaltır.

Her yıl yaklaşık 200 kişi, arızalı kombilerden dolayı karbonmonoksit zehirlenmesi ile hastaneye gönderilmekte ve yaklaşık 50 yetişkin ve çocuk hayatını kaybetmektedir.

Kombiservis216 uzman ekibimiz  kombinizi her yönüyle kontrol edecektir.

  • Görsel olarak herhangi bir korozyon belirtisi, sızıntısı arıyor olacağız.
  • Cihazın gaz basıncını test ediyoruz.
  • Emisyonları kontrol etmek için baca gazı analizini gerçekleştiriyoruz.
  • Mühürleri kontrol edip gerekirse değiştiriyoruz.
  • Temizlik gerektiren tüm parçaları temizliyoruz.
  • Kullanıma hazır olduğundan emin olmak için sistemi test ediyoruz.

Tüm sorularınız ve 7/24 Servis talepleriniz için hemen bizi arayın

(0216) 305 88 63

ya da iletişim sayfasını kullanarak bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Servisi, ECA Kombi Servisi, Buderus Kombi Servisi, Vaillant Kombi Servisi, Ariston Kombi Servisi, Viessmann Kombi Servisi, Baymak Kombi Servisi, Alarko Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi, Kartal Kombi Servisi, Maltepe Kombi Servisi, Pendik Kombi Servisi, Sancaktepe Kombi Servisi, Sultanbeyli Kombi Servisi, Tuzla Kombi Servisi, Gebze Kombi Servisi

Kombi tamiri, anakart tamiri, bakım, tesisat, proje, petek / radyatör bakım